Gerçek Tavşan Simülatörü

Android için Tavşan Simülasyonu Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37 MB
  • Version 1.1
  • Dil TR / EN
  • Firma PT Game Studio
Gerçek Tavşan Simülatörü oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız, kendinizi gerçek bir tavşan gibi hissedebileceğiniz mükemmel bir oyun ile çılgın anlar yaşayacaks

Gerçek Tavşan Simülatörü oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız, kendinizi gerçek bir tavşan gibi hissedebileceğiniz mükemmel bir oyun ile çılgın anlar yaşayacaksınız.

Sevimli ve minik bir tavşan olarak bir çiftlikte yaşamak nasıldır? nasıl yaşanır?  merak ediyor musunuz? İşte size bu deneyimi yaşayabilmek için süper bir fırsat. Gerçek Tavşan Simülatörü oyunu sayesinde minik ve sevimli bir tavşan olacak ve gerçek bir tavşan gibi yaşayacaksınız.

Son derece gerçekçi grafikler, göz alıcı animasyonlar ve dikkat çekici efektler kullanılarak oldukça gerçekçi şekilde tasarlanmış olan Gerçek Tavşan Simülatörü oyunu ile gerçek bir tavşanın çiftlik hayatını yaşayacak ve çok eğlenceli zaman geçireceksiniz. Siz de bu deneyimi yaşamak istiyor iseniz hemen indir butonuna basın ve Gerçek Tavşan Simülatörü oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyin.

Gerçek Tavşan Simülatörü indir